MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15154337
nr 1515 4337
Byrå
Bemålad, rokokostil. Bredd: 33 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:08:36
100 kr
150 kr
200 kr